SK » Aktuality »

Ekumenická púť TLIG do Moskvy, Rusko 2017

2016-12-30

"Vznešenosť ruského Pravoslávia"

2.-10. septembra 2017

"Som to Ja, Boh, kto určil Rusko pre Moju Slávu a skrze neho svetlo zažiari z jeho temnoty. Jeho svetlom bude srdce vášho pokolenia osvietené svetlom poznania Mojej Slávy. Vylejem Svojho Ducha na Dom, ktorý som mu dal a rozprestriem v ňom Svoju Svätosť, aby ctilo Moje Meno." (25. októbra 1992)

Vassula Ryden a Asociácia Pravého Života v Bohu si vás dovoľujú pozvať na púť do Moskvy, ktorá je veľmi známym a svetovým mestom, 860 rokov starým hlavným mestom a najľudnatejším mestom Ruskej federácie.

Naša púť nás zavedie na unikátnu duchovnú prehliadku najvýznamnejších historických a posvätných kresťanských miest ako v Moskve, tak na jej predmestí zahŕňajúc Červené námestie, Kremeľ, Chrám Krista Spasiteľa a mnoho slávnych kláštorov ako Danilovský kláštor, Donský kláštor, Novoděvičij kláštor a kláštor Nový Jeruzalem. Tiež navštívime niektoré z kláštorov na Zlatom prsteni, kláštor sv. Sergeja Lavry, Suzdal a Vladimír. To bude príležitosťou vycestovať mimo Moskvu a vidieť "naozajstné Rusko".

Chrám Krista Spasiteľa v Moskve

Strávime 8 nocí v 4 hviezdičkovom hoteli Best Western Vega Plus. Hotel leží v historickej časti Moskvy Izmailovo, blízko Izmailovského Kremľa a Chrámu Krista Spasiteľa.

Táto púť bude cestou do krajiny, o ktorej náš Pán vo Svojich posolstvách dal mnoho proroctiev, že "Rusko bude symbolom Božej slávy", "Rusko bude vládnuť zvyšku Mojich detí vo svätosti", "... Môj plán s Ruskom je veľký. Pozná, že ho použijem pre Svoju slávu."

Kláštor Nový Jeruzalem v Rusku

Pre mnohých to bude jedna z celoživotných skúseností, kedy sa budeme zdieľať ako rodina v Kristovi. Tešíme sa, že vás budeme môcť privítať na púti v roku 2017, aby sme sa mohli v jednote modliť a zdieľať nezabudnuteľné okamihy.

Náš program sa začne v Moskve príjazdom pútnikov v sobotu 2. septembra. Pútnici odídu späť do svojich krajín v nedeľu 10. septembra.

Registrácia je otvorená
Prosím, registrujte sa tu:
www.tlig.net/russia

Upozorňujeme na vízové povinnosti pre všetkých pútnikov.

Podrobné informácie sú na registračných internetových stránkach.

Dotazy: russiapilgrimage@tlig.org

Termíny a podmienky pre registráciu:  

Vzhľadom na to, že september je v Rusku považovaný za hlavnú sezónu, bude v hoteli Best Western Vega Plus Hotel obmedzený počet izieb, a preto budú mať prednosť tí, ktorí sa zaregistrujú skôr a pri registrácii zaplatia. Boli sme vyzvaní, aby sme predložili konečný zoznam žiadateľov o registráciu do hotela dva mesiace pred začiatkom púte. Z tohto dôvodu bude posledný deň registrácie 2. júla 2017.  

Ceny:

Dvojlôžková izba (na osobu): 975 EUR / US$ 1075 alebo kreditnou kartou: GB libier £875

Jednolôžková izba: 1400 EUR / US$ 1550 alebo kreditnou kartou: GB libier £1250

Deti 3 - 11,99 rokov: 600 EUR / US$ 670 alebo kreditnou kartou: GB libier £540

Deti 0 - 2,99 rokov: ZADARMO (ak zdieľajú postele rodičov. Detskú postieľku a prístelku možno objednať za malý poplatok)

Vyššie uvedené ceny zahŕňajú: ubytovanie, plnú penziu (raňajky, obed, večera), prepravu na letisko a nádražie, profesionálne hostesky a sprievodcov, výlety a prepravu.

Cena nezahŕňa: lety do Moskvy a späť, extra ďalšie ubytovanie v hoteli, cestovné poistenie, vízové výdavky, sprepitné.

Tešíme sa na vás v Rusku!

Boh vám žehnaj,
organizátori púte
 

 
Najnovšie správy
Správy z Pravého Života v Bohu z celého sveta

Archív správ
Tu nájdete všetky (doteraz preložené) aktuality a E-spravodajcu

Internetový spravodajca - prihláste sa k odberu
Pre prehľad o aktuálnom dianí, správach a aktivitách spoločenstva a apoštolátu Pravého Života v Bohu z celého sveta (externý link)

Farebný magazín TLIG
Nájdete tu články o TLIG aktivitách z celého sveta a rôzne články z oblasti spirituality TLIG. Česká aj anglická verzia. (externý link)

Novinky - vyhľadávanie
Novinky - vyhľadávanie v texte

 


Úvod Špiritualita Jednota Cirkvi Medzináboženský dialóg Misie Beth Myriam Svedectvá Bibliografia Aktuality Kontakt
© Vassula Rydén 1986 All Rights Reserved